V-Rally 4 Day One Edition Artık Satışta!

Blogolik Yazar tarafından 25 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Yarış oyunu tutkunları için uzun süredir hazırlanan V-Rally 4 Day One Edition erişilebilir hale geldi.

KT Racing tarafından geliştirilen ve yarış severlere Bigben Interactive tarafından yayınlanan V-Rally 4 Day One Edition Steam’de 139.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile boy göstermeye başladı. Tek oyunculu ve çok oyunculu birbirinden zorlu yarışlara katılacağımız oyunda olağanüstü deneyimler yaşayacak ve şoförlük konusunda uzmanlaşacağız. Çeşitli araçları sürecek ve benzersiz araçlar ile yarışmanın keyfini sürmüş olacağız.

Adrenalin dolu yapısı ile bizlere gerçekçi bir yarış deneyimi sunacak olan V-Rally 4 Day One Edition 10 farklı dil seçeneğine sahip olacak ve bu diller arasında ne yazık ki Türkçe dil desteği olmayacak. Meydan okuma sistemi ile diğer oyunculara meydan okuyabilecek ve birbirinden eğlenceli yarışlara dahil olabileceğiz.

Oyunun çıkışı şerefine iki farklı DLC paketi de oyunculara sunuluyor. İçerikleri farklı fiyatı olan paketler de yol kitabı ve daha hızlı oynama gibi özellikler yer alıyor. Paketlerin tanesi 33.50 TL olarak Steam’de bilgisayar oyuncularına sunuluyor.

Oyunun DLC içeriklerinin biraz pahalı olduğunu ifade etmek gerekiyor. Ancak buna rağmen değeceğini düşünüyoruz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"V-Rally 4 Day One Edition Artık Satışta!" bu yazı 25 Eylül 2018 tarihinde saat 22:43 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)