Uygun Fiyata Domain Nasıl Alınır?

Blogolik Yazar tarafından 15 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Uygun Fiyata Domain Nasıl Alınır?

Domain, internet üzerinde kişilerin kendilerine bir alan sahipliği sağlayacak olan kimlik bilgileridir. Türkçe de litrarüte ”alan adı” olarak geçen bu bilgiler kısacası internet sitelerinin kendilerine özel adları olarak tanımlanabilir. Öyle ki her bir hizmet için veya kişisel internet sitelerine girmek için, o sitelerin alan adlarını bilmek gerekmektedir.

 

Bu şekilde bir alan adı almak istiyorsanız kredi kartı bilgileri ile satın alınan domain bilgileri satılan internet siteleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Turkticaret.net adresinden satın alınabilen bu alan adları ile kendi internet sitenizi istediğiniz bir isimle oluşturmanın yolu açılmış oluyor. Ortalama olarak 5.00 dolar alarak belirlenen domainleri satın alabilmek için kişi bilgilerinin belirtilmesi ile başlanan ve internet üzerinden doldurulan formlar aracılığı ile kendi alan adınızı almanız mümkün oluyor.

 

Bkm Ekspres ve Turkticaret.net adreslerinden bu konu hakkında bilgi sahibi olabilir, yurt içi ve yurtdışı alan adları ile fiyat karşılaştırması yapılabilir. Geleceğe dönük bir yatırım olarak da değerlendirilebilen Domain ile ilerleyen zamanlarda satın aldığınız alan adlarına satın alma teklifleri gelebilir. İlgi çekici isimlerdeki alan adlarının satın alınması bu anlamda değerli bir yatırım olarak düşünülebilir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Uygun Fiyata Domain Nasıl Alınır?" bu yazı 15 Eylül 2016 tarihinde saat 23:49 sularında "Kampanyalar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 50 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)