UPWATCH İle Zamanı Yakalayın!

Blogolik Yazar tarafından 6 Eylül 2017 tarihinde yazılmıştır.

Upwatch İle Zamanı Yakalayın!

Yeni nesil akıllı saatler artık moda, akıllı saat teknolojisinin gelişmesiyle beraber müşteri kitlesi oldukça artan akıllı saat piyasasının en önemli markası olan UPWATCH dokunmatik saat teknolojisini moda ile birleştirerek müşterilerin kullanımına sunuyor. Yeni nesil saatler cep telefonları ile uyum içerisinde çalışabilirken tamamen kendilerine has özelliklerde barındırıyor.

Moda Ve Tasarım

Dijital saat ve akıllı saatler özellik bakımından normal saatlere göre çok gelişmiş durumda, akıllı saat kullanarak cep telefonunuza gelen mesajları görebiliyorsunuz. Cep telefonu ile entegre olan akıllı saatler telefonunuza gelen herhangi bir bildirimi görmenizi sağlıyor. Şık tasarım modelleri de bulunan ürünler kişiye özel olarak da tasarlanabiliyor. Tasarımlar yapılırken müşteriler ile birebir görüş alınarak müşterinin hangi modeli veya nasıl bir tasarım istediği göz önüne alınarak kişiye özel akıllı saatler üretiliyor. Özellikle eşli saatler gibi taraftar saatleri veya Türk bayraklı saatler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.


Akıllı Saat Özellikleri

Saat kordonlarının değişebilir özellikte olması modayı takip eden bayanların her kıyafete ayrı saat almak yerine farklı çeşitlerde ve renklerde kordon alması hem giydikleri kıyafetlerle saatlerinin uyumunu arttırıyor hem de her kıyafete ayrı saat alma durumunun önüne geçiyor. Akıllı saatler tamamen su geçirmez olmasa da yağmur ve toz gibi durumlardan etkilenmiyor. Saatlerin şarj süreleri oldukça kısa ve pil ömürleri uzun tutuluyor. Ortalama bir saat içerisinde dolan bir batarya otuz güne kadar dayanabiliyor. Bu durum kullanıcıları sürekli şarj etmekten ve bataryayı yıpratma durumundan kurtarıyor.

Saat içerisinde İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dil seçeneği bulunuyor. Ayrıca telefondan hariç olarak saat içerisinde adım sayar, kalori ölçer ve mesafe ölçer gibi çeşitli özelliklerde bulunuyor. Şık tasarımı ve modern duruşu ile oldukça tercih edilen akıllı saatler klasik saatlerin yerini almaya başladı.

Klasik saatler sadece saati gösterirken akıllı saatlerin bu denli fonksiyonel kullanımı ile giderek yaygınlaşıyor. Android ve İos işlemcileriyle uyumlu çalışan saatler telefonu devamlı cebinizden çıkararak kontrol etmenize veya elinizde sürekli taşımanıza gerek kalmadan kontrol edebilmenize yarıyor. Sevdiklerinize alabileceğiniz güzel ve kişisel hediyeler arasında yer alıyor.

3 sene önce yazılmıştır.
"UPWATCH İle Zamanı Yakalayın!" bu yazı 6 Eylül 2017 tarihinde saat 23:32 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 84 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)