Ülkemizden yeni bir iddialı yapım Türk oyunu Mesel

denizli tarafından 3 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Türk oyun sektörünün her yıl çok daha ciddi yapımlara imza attığı su götürmez bir gerçek. Gelişen sektör ile birlikte kalitesi de doğru orantılı olarak artan Türk yapımlara bir yenisi de DBK Games tarafından geliştirilen Mesel oldu. Korku türündeki yapım, Steam Yeşil Işık’ta onay aldığı takdirde, tamamen Türkçe ve İngilizce desteği ile oyunculara sunulacak.

Eğer sizde Mesel’in, Steam üzerinden satışa sunulmasını istiyorsanız, şuradan“Evet” diyerek destek olabilirsiniz. Oyunun Unreal Engine 4 ile geliştirildiğini de hatırlatalım.

Mesel’in konusu şöyle:

Mesel uzun yıllardır korku ve gerilim temalı romanlar yazan bir yazardır. Ancak son yıllarda yazdığı kitaplar yayınevleri tarafından beğenilmemekte, eleştirmenler tarafından ise çok ağır eleştirilere maruz kalmaktadır.

Bunun üzerine Mesel yeni bir kitap yazmaya karar verir ancak bu sefer sadece hayal dünyası ile sınırlı kalmayacak yıllardır kulaktan kulağa anlatılan ve hatta zaman zaman gazete haberlerine konu olan Gölcük Çocuk Hastanesindeki gizemi konu alacaktır. Kitap ismi içinde hem kendi adı olan hemde kulaktan kulağa anlatılan hikaye anlamına gelen MESEL’ i düşünmektedir.

Yazar önceki romanlarından farklı olarak bu senaryoya kendisini fazlaca kaptırmış, romanının baş karakteri ile kendisini özleştirmiştir. Roman oyuncu tarafından ilerletildikçe Mesel hangi dünyanın gerçek dünya olduğunu anlamakta zorlanacaktır.

5 sene önce yazılmıştır.
"Ülkemizden yeni bir iddialı yapım Türk oyunu Mesel" bu yazı 3 Ekim 2015 tarihinde saat 22:36 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 34 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)