Ucuz Bir OnePlus Bekleyenlere Kötü Haber

Blogolik Yazar tarafından 17 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Yeni OnePlus telefonunun fiyat açısından makul olmasını bekleyenler hayal kırıklığı yaşayabilir. Çünkü buna aksi yönde bir açıklama yapıldı.

Konuya ilişkin OnePlus‘ın kurucusu ve CEO‘su Pete Lau önemli açıklamalarda bulundu. Lau, OnePlus 7T modellerin Çin lansmanında geleceğe dair hem iç hem de dış pazara yönelik bazı planlarından söz etti.

Lau, daha fazla pazar payı elde etmek için bütçe dostu ya da orta segment bir telefonun gündemlerinde olmadığını belirtti. Buna ek olarak şirketin Çin’de perakende satış mağazaları açma planlarının olmadığını söyledi.

Başarılı CEO, şirketin elde ettiği satışlarının %70’ten fazlasının Çin dışında gerçekleştiğini ifade etti. Pete Lau, OnePlus’ın Hindistan’daki dünyanın en büyük araştırma ve geliştirme merkezinin kurulması için yaklaşık 1 milyar dolar yatırım yapmayı planladığını söyledi. Lau’ya göre bu gelişme ucuz akıllı telefonları piyasaya sürmeden şirketin akıllı telefon dünyasındaki pazar payını artıracaktır. Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler yaşanacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Ucuz Bir OnePlus Bekleyenlere Kötü Haber" bu yazı 17 Ekim 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)