Ücretsiz WordPress Tema indir

Blogolik Yazar tarafından 24 Kasım 2015 tarihinde yazılmıştır.

Ücretsiz WordPress Tema indir
Blog sektöründe dünyanın öncü sitelerinden bir tanesi olan WordPress gerek alt yapısı olsun gerekse kullanılan özellikleri ile çok tercih edilmektedir. WordPress blog sahibi iseniz ve temanızdan memnun değilseniz sizler için hazırlanmış birbirinden güzel ücretsiz Wordpress temalarını deneyebilirsiniz. Ben Wordpress temalarında çok abartıdansa sadelikten yana olmuşumdur hep çok fazla detay okuyucuları da rahatsız edecektir. En iyi performansı alabilmek için okuyucaları temadan ziyade içerik ile karşılamak olduğundan temada fazla detaya önem vermeyin.

Bir başka dikkat etmeniz gerekende kullanacağınız temanın içinde virüs olup olmadığı. Günümüzde bir çok hack yolu denendiği için bunun en yaygın olanı da ücretsiz dağıtılan temalarda yer alan zararlı dosyalardır. Bunun önüne geçebilmek için her yerden tema indirmeyin ve güvenilir kaynaklara yönelin. Sizler için en uygun temaları bulabileceğiniz güzel bir kaynak vereceğiz. Wordpress’in kendi sitesi olduğundan temalar güvenilirdir rahatlıkla kullanabilirsiniz. WordPress tema indirmek için tıklayın.

 

5 sene önce yazılmıştır.
"Ücretsiz WordPress Tema indir" bu yazı 24 Kasım 2015 tarihinde saat 01:03 sularında "Tema / Script" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 92 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)