Twitter’da Anket Nasıl Hazırlanır?

Blogolik Yazar tarafından 23 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Twitter’da Anket Nasıl Hazırlanır?

Merhaba sosyal ağ ve siteler artık hayatımızın çok büyük bir bölümünü alıyor tabi bu sosyal ağ sosyal medya o kadar çok zengin ve detaylı ki size bugün Facebook, Instagram, ve bunlara benzer o kadar site arasından Twitter da anket Nasıl hazırlanır bunu kısa ve öz bir şekilde sizlere anlatacağım.

Twitter da bildiğiniz gibi anketler oluşturma seçeneği var ve bu seçenek kararsız kaldığınızda da durumlarda iki şıktan oluşan bir hızlı ve seri özellikleri taşıyan takipçilerinizin ne düşündüklerini ne karar vereceklerini bilmek mümkün. Nasıl olacak sorusu düşünün Hem mobil uygulama web üzerinden de bu özelliği nasıl kullanacağınızı biliyor musun ?

Bunun cevabını kısaca şöyle vereceğiz.Twitter polls yani anlamı anket seçeneği ilk olarak deneme aşamasında iken çalışanlarla, partnerlerle denendi Şuan da aktif olarak kullanılan bu sistem hem mobil hem de web üzerinde anket oluşturabiliyorsunuz. Katılıyorsanız retweetleyin Eğer beğenmiyor iseniz favlayın tabirleri ortadan kaldırın anket polls özelliği hesap içerisinde Tweet oluşturma ekranında medya ve konum yanında bulunan Oyla butonundan bulabilirsiniz.

Bu butona bastıktan sonra seçenekleri girmek ve anketinize 24 saat boyunca tüm takipçilerinize açılması ve oylamalarını beklemek kalıyor. Bu süre boyunca Takipçileriniz oylamaları ve kaç kişinin oy verdiğini görebilme ihtimaliniz var . Anket süreniz bittiğinde ise anket sonuçları açıklanıyor. Umarım verdiğim bu bilgi size sosyal medya da yararlı olmuştur.Tekrar görüşmek dileği ile hoşçakalın

 

4 sene önce yazılmıştır.
"Twitter’da Anket Nasıl Hazırlanır?" bu yazı 23 Haziran 2016 tarihinde saat 00:10 sularında "Faydalı Bilgiler,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 70 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)