Twitter’da Anket Hazırlamak

Blogolik Yazar tarafından 29 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Twitter’da Anket Nasıl Hazırlanır ?
Milyonlarca kullanıcıya sahip olan ve günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, yeni bir özellik ile kullanıcılarının oldukça ilgi ve beğenisini topladı. Yeni getirilen özellik çerçevesinde Twitter’da artık anket hazırlanabilecek. Son derece basit bir şekilde kullanabildiğiniz bu özellik sayesinde, tweet atar gibi istediğiniz herhangi bir konuda bir anket hazırlayabilir ve kullanıcılarınıza yöneltebilirsiniz.

Twitter’da anket nasıl hazırlanır diye bakılacak olursa, bunun için ilk olarak Tweet atmak için kullandığınız ‘Neler olup bitiyor?’ satırına dokunuyoruz. Bu kısımda fotoğraf ve konum gibi simgelerin yanına anket için yeni bir simge eklenmiş olduğunu göreceksiniz. Burada gördüğümüz dairesel grafiğe tıklayarak, üst kısma hazırlamak istediğimiz anketin sorusunu yazıyoruz. Seçenek 1 ve Seçenek 2 alanına da soruya almak istediğimiz cevapları yazıyoruz ve Tweetle simgesine basıyoruz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Twitter’da Anket Hazırlamak" bu yazı 29 Ekim 2016 tarihinde saat 00:50 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 72 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. İskender dedi ki:

   güzel anlatım teşekkürler

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)