Twitter Moments yayına başladı

Blogolik Yazar tarafından 12 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Twitter Moments yayına başladı
Facebook’tan sonra en çok kullanılan sosyal ağlardan bir tanesi olan Twitter’ın 300 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor. Twitter, geçtiğimiz günlerde  ‘Anlar’ özelliğini devreye soktu ve bu özellik sayesinde twitter’da kişiler takip etmedikleri kişilerin bile çok konuşulan paylaşımlarını görebilecek.Uyguluma şuan deneme aşamasında ve sadece ABD’de kullanıma açıldı.

Twitter Moments adı verilen bu hizmet sayesinde içerik yöneticileri tarafından seçilen popüler ve gündemde ki konular diğer kullanıcılara ulaştırılacak.

TWITTER MOMENTS NASIL ÇALIŞIYOR

Bu uygulama ile birlikte telefonunuzda oluşan yeni yıldırım (lightning) işareti ikonuna dokunarak sizde önemli ve popüler  “Anlar”ın oluşturduğu paylaşımları görebilirsiniz.Her gün güncellenen ve popüler olan haberleri sizlerde bu yeni güncelleme ile birlikte görebilirsiniz.Bütün bunların yanı sıra ekranı kaydırdığınız zaman  “Eğlence,” “Spor” gibi kategoriler altında oluşan geçmiş paylaşımları da görebilirsiniz.“An”a tıkladığınız zaman, başlık ve açıklamanın olduğu bir giriş bölümüne yönlendiriliyorsunuz.

twitter momentsHENÜZ TÜRKİYE’DE KULLANILAMIYOR

Bu servis şu an için sadece ABD’de yayına girmiş durumda. Ve bu ülkede başarıya ulaşır sevilirse kısa sürede tüm dünya ülkelerinde görebilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Twitter Moments yayına başladı" bu yazı 12 Ekim 2015 tarihinde saat 22:09 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 50 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)