Twitter da Resim Ön İzlemeli Link Paylaşma

Blogolik Yazar tarafından 2 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Twitter da Resim Ön İzlemeli Link Paylaşma
Twitter sosyal medya siteleri arasında büyük bir öneme sahip olan sitelerden bir tanesidir. Ama sevilmeyen bir yönü 140 karakter sınırının olması. Sosyal medyada sağladığı faydaları ile çok tercih edilen bir çok webmasterin de kullandığı Twitter’ı daha aktif kullanmak için resim uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Blogolik sitesi olarak bu konu üzerine ufak bir araştırma yaptık ve sizlerle paylaşıyoruz. Facebook ve benzeri sitelerde link eklediğinizde resim varsa birlikte çıkmaktadır. Fakat bu durum Twitter için söylenemez onun içinde farklı uygulamalar ile bu işlemi yapabilirsiniz

Bu işlemi Twitshot ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Twitshot linklerden resim çıkarmanızı sağlayacak olan faydalı bir uygulamadır.Kullanımı da kolay olan bu uygulama yardımı ile kolaylıkla resimlerinizi çıkartabilirsiniz.

Yapmanız gereken siteye girmek ve linki text çubuğuna yapıştırmak , ufak bir zaman sonra linkteki resimler ön izleme olarak size sunulacak. Dilediğinizi seçebilirsiniz. Eğer kendi resminizi yüklemek isterseniz bu da mümkün.

Resim ayarlama işlemi bu kadar. Şimdi tweet de yer almasını istediğiniz ifadeyi yazarak Tweet butonuna basarak paylaşımınızı yapabilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Twitter da Resim Ön İzlemeli Link Paylaşma" bu yazı 2 Aralık 2015 tarihinde saat 01:37 sularında "Uygulamalar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1.071 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. ilyas dedi ki:

   peki hocam geçenlerde şöyle bir şey gördüm. bunu nasıl yapıyoruz;

   http://i.hizliresim.com/28qpNv.png

   facebookta da var bu özellik. fotoya bastığın an sitenin açılıyor ya. Bunu bu size attığım fotodaki gibi yapanlar var. Nasıl yapıyorlar acaba yardımcı olabilir misiniz?

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)