Twin Mirror Farklı Yapısıyla Dikkat Çekecek

Blogolik Yazar tarafından 8 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Twin Mirror kaliteli bir deneyim yaşamak isteyenler için çıkıyor. Bir şeyleri keşfetmeyi seven bir oyuncuysanız Twin Mirror çok hoşunuza gidecek!

Bandai Namco ve Life is Strange’in geliştiricisi Dontnod Entertainment hikaye odaklı soruşturma oyunu Twin Mirror’ı duyurdu.

Peki oyunun konusu tam olarak ne? Sam, yakın zamanda yaşadığı bir çöküşten sonra kendine gelmeye çalışan 33 yaşında bir adam. En yakın arkadaşının cenazesi için Basswood, Batı Virginia’ya geri döner. Ancak bir otel odasında kanlı bir gömlekle uyanır ve önceki gece hakkında hiçbir şey hatırlamadığı zaman, gerçeği bulmak için araştırmaya başlar. Şuursuz bir seri katil miyiz?

Heyecan verici bir maceranın içerisine atılacağımız Twin Mirror, Batı Virginia’daki gizemi çözmeye sizi itecek. Sam’in kaderi, seçimleriniz ve değerlerinizin Basswood sakinleri ile olan ilişkilerini şekillendirirken aynı zamanda Sam’in hayattaki yerini de belirleyecek.

Oyun önümüzdeki yıl hem bilgisayarlar hem de oyun konsolları için çıkışını gerçekleştirecek.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Twin Mirror Farklı Yapısıyla Dikkat Çekecek" bu yazı 8 Haziran 2018 tarihinde saat 21:13 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)