Turkcell’in Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

Blogolik Yazar tarafından 19 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Turkcell’in Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin en önde gelen GSM operatörlerinden olan Turkcell firması günümüzde 33,3 milyon kişiye hizmet veren ve sadece GSM sektörüyle değil IPTV, akıllı telefon gibi diğer gelir getirici ürünlerin yanında ülkemizin dışında da birçok ülkede faaliyet gösteren Turkcell; Kıbrıs, Azerbaycan, Kazakistan, Moldova ve Gürcistan gibi ülkelerde de faaliyet gösterip ülkemizi yurt dışı yatırımlarıyla da temsil etmektedir. Bununla birlikte 11 Temmuz 2000 tarihinde ülkemizi ABD borsasında temsil eden ilk firma olma gururunu da yaşamıştır.

Günümüzde iletişimin önemi hakkında aslında konuşmaya fazla gerek yok ancak doğru ve hızlı iletişim konusunda söylenebilecek olan şeylerin birçoğu iletişim sektöründe faaliyet gösteren ilk özel firmalardan birisi olan Turkcell firması için sürekli gelişmeye yönelik ve AR-GE çalışmalarına önem veren ülkenin koşullarında verdiği hizmeti dünya standartlarında vermeye çalışan bir firma olarak göze çarpan Turkcell ülkemizde en fazla personel çalıştıran şirketlerden birisi olduğu görülmektedir. Personel sayısı Aralık 2015 yılında firmanın açıkladığı faaliyet raporunda belirtilen rakama göre 16.649 olarak belirtilmiştir. Ancak yan sektörler ve bağlı olmayan acentelerle birlikte bu sayının 20.00 kişiye ulaştığı varsayılmaktadır. Firma bütün sağladığı katma değerlerin yanında ülkenin beşeri sermayesine de güvendiğini çalıştırdığı ve eğittiği personellerle de göstermektedir.

Bu denli büyük şirketlerin kolay ulaşılabilir olması “müşterileriyle” daha kısa sürelerde iletişime geçmesi için merak edilen şey ise TURKCELL’İN TELEFONU KAÇ bu sorunun cevabıyla birlikte firma ile ilgili bütün ihtiyacınız olan bilgiye ve hizmete rahatlıkla erişebileceksiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Turkcell’in Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası" bu yazı 19 Nisan 2017 tarihinde saat 22:50 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 99 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)