Turkcell Facebook Paketinde Kontör ( TL ) Gidiyor Nedenleri Neler?

denizli tarafından 12 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır.

Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli icerikler (ornek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi icin http://trcll.im/TU5H0 linkine ucretsiz tiklayabilirsiniz.

Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir.

– Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir ..
– Nokia cihazlarda bulunan Opera mini tarayıcısı üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilir.
– Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir
-Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir.
– https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir.

Her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili Turkcelle musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresinden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

6 sene önce yazılmıştır.
"Turkcell Facebook Paketinde Kontör ( TL ) Gidiyor Nedenleri Neler?" bu yazı 12 Ağustos 2013 tarihinde saat 10:28 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4.405 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. mahmure bircan dedi ki:

   hattımdan konuşma yapmadığım halde tl gidiyor turcel neden böyle yapıyor.

   • denizli dedi ki:

    Bir turkcell bayisine gidip apn lerinizi yani internetinizi kapattın. Daha emin olmak için 532 yi arayıp hattınız üzerinde herhangi bir üyelik var mı inceletiniz.

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)