Turkcell Bip Grup Nasıl Kurulur?

Blogolik Yazar tarafından 16 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Turkcell Bip Grup Nasıl Kurulur?
Turkcell operatörünün yeni uygulaması olan Bip uygulaması günden güne gelişmeye ve bir çok kişi tarafından kullanılmaya devam ediyor. Milyonlarca Turkcell kullanıcı bu uygulamayı indirip kullanmaya başladı. Başlarda Turkcell uygulamayı teşvik edebilmek için uygulamayı indiren kişilere ücretsiz internet paketi de vermektedir. Sırf bu ücretsiz internet için bile uygulamayı binlerce kişi indirdi. Amaç uygulamayı sadece Turkcell kullanıcıları değil Tüm Türkiye’de kişilere yayarak daha fazla kişiye ulaşmak belkide daha çok kişiyi Turkcelli yapmak amaçlanıyor.

Uygulama şuana kadar Google Play’de toplamda 5 Milyondan daha fazla kullanıcıya erişmiş durumda. Turkcell Bip uygulaması sayesinde sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile hoş sohbetler edebilir özel ikon ve arka planlar sayesinde sohbetlerinizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Bip uygulamasında grup nasıl kurulur?
Sizlerde bu güzel uygulama sayesinde grup kurarak arkadaşlarınız ile toplu sohbet yapabilmek için şu adımları izleyin. İlk iş olarak uygulamayı açın ve ardından sağ üst köşede yer alan sohbet işaretine dokunun. Karşınıza çıkan seçeneklerden yeni grup seçeneğine tıklayın grup adını yazarak grubu oluşturun. Daha sonra gruba eklemek istediğiniz kişileri seçebilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Turkcell Bip Grup Nasıl Kurulur?" bu yazı 16 Mart 2016 tarihinde saat 22:32 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18.271 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. Enbiya dedi ki:

   biir program hazırlıyorsunuz içindeki işlevler eksik bu kadar dandiklik olmaz
   arkadaş grup kurdum kişi ekledim bir kişiyi yanlış ekledim çıkaramıyorum ne saçmalık bu bu kadarda olmaz lanet bir program.

  2. Recep dedi ki:

   Sağ üst köşeye sohbet butonu koymayı unutmuş sunuz bn göremedim.

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)