Türk Telekomdan Sahur’a Özel 10 GB İnternet Hediye

denizli tarafından 7 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır.

Türk Telekom sadece Ramazan ayında geçerli olmak üzere Türk Telekom hat sahiplerine bir sahur paketi armağan ediyor. Sahur paketi dahilinde kullanıcılar belli saatler arasında geçerli 10 GB internet kazanma şansına sahip oluyorlar.

Türk Telekom her yıl Ramazan ayına özel olarak yaptığı bedava internet kampanyasını bu yıl da yapıyor. Kullanıcılar sahur paketinden ücretsiz olarak faydalanabilirken hediye edilen 10 GB mobil interneti sahur vaktini kapsayan 02:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanabiliyor. Kampanya Ramazan ayı boyunca (26 Mayıs – 24 Temmuz 2017 tarihleri arasında) geçerli olacak.

Kampanyaya katılmak için kullanıcıların SAHUR yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Faturalı hat sahipleri kampanyaya doğrudan katılım gerçekleştirebilirken faturasız hat sahiplerinin son 48 saat içinde 25 TL ve üzeri yükleme yapması gerekiyor.

Kampanyaya katılım gerçekleştiğinde Türk Telekom tarafından “Sahur donemi boyunca 02:00-06:00 saatleri arasinda kullanabileceginiz hediye yurtici 10GB cepten internet mobil hattiniza tanimlandi. Hediye haklarinizi 24.06.2017 saat 06:00’a kadar kullanabilirsiniz” şeklinde kısa mesaj geliyor.

Henüz yükleme yapmayan kullanıcılar, “Sahur Kampanyasıyla Ramazan sonuna kadar tek seferde 25TL ve ustu yuklemeye, sahurda gecerli yurtici 10 GB cepten internet kazanabilirsiniz. Son 48 saatte yuklemediyseniz 25TL ve ustu yukleyerek yararlanabilirsiniz” şeklinde bir kısa mesaj alıyorlar. Bu durumda yükleme yapıldıktan sonra tekrar SMS yoluyla kampanya katılım başvurusu yapılması gerekmekte. Kampanya kapsamında kalan kullanımları öğrenmek için ise KALAN SAHUR yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi yeterli oluyor.

3 sene önce yazılmıştır.
"Türk Telekomdan Sahur’a Özel 10 GB İnternet Hediye" bu yazı 7 Haziran 2017 tarihinde saat 01:27 sularında "Cep Telefonları,Faydalı Bilgiler,Kampanyalar,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 193 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)