Tubidy Nedir, Tubidy Kullanarak Nasıl Müzik Dinlenir ve İzlenir?

Blogolik Yazar tarafından 6 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Tubidy Nedir, Tubidy Kullanarak Nasıl Müzik Dinlenir ve İzlenir?

Eğer Tubidy uygulamasını yeni indirdiyseniz ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, ‘Tubidy nedir, Tubidy kullanarak nasıl müzik dinlenir ve izlenir?’ diyorsanız, işte şu şekilde; Tubidy, kısaca bir müzik videosunu uygulama içine indirip dinleyebileceğiniz ve klibini izleyebileceğiniz bir müzik programıdır. Tubidy uygulamasını indirdiğiniz zaman en üstte solda YouTube seçeneğini seçerek YouTube’da arama yapmanızı ve YouTube videolarını uygulama içine indirmenizi sağlar. İndireceğiniz videonun yanındaki aşağıyı gösteren oka bastığınız zaman indirme işlemine başlamadan önce size videonun kalitesiyle ilgili soru sorar. Dilediğiniz kaliteyi seçerek devam ettiğiniz zaman bir çalma listesine videoyu indirir ve siz dilerseniz bu videoyu favorilerinize eklersiniz, dilerseniz birkaç çalma listesine koyarsınız ve uygulamayı kendinize özel hale getirerek videoları izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. İnternetiniz açık değilken de müzik dinlemeniz ve müzik videosunu izlemeniz için oldukça uygun bir uygulamadır ve YouTube’da olan her müzik klibini en yüksek kaliteyle dahi indirebilirsiniz.

Dilerseniz uygulama içinde YouTube hesabınız ile oturum açarak da arama yapabilirsiniz. Böylelikle takip ettiğiniz kanalların videolarını da daha rahat görüntülemiş olursunuz. Müzik türlerine göre sık dinlenen 100 parçayı görebilir, iTunes’ta sık indirilen 100 parçaya bakabilirsiniz. Dilediğiniz kadar dinleme listesi oluşturabilir, istediğinizi de silebilirsiniz. Dinleme listelerini sildiğiniz zaman, indirdiğiniz parçalar silinmez ve dinlediğiniz son parçalar geçmişinize kaydedilir. Dilerseniz müzikleri indirmeden de dinleyebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Tubidy Nedir, Tubidy Kullanarak Nasıl Müzik Dinlenir ve İzlenir?" bu yazı 6 Ekim 2016 tarihinde saat 21:46 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 84 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)