Trine 4 The Nightmare Prince Çok Yakında Çıkıyor

Blogolik Yazar tarafından 5 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Trine serisine dahil olan yeni video oyunu Trine 4 The Nightmare çok yakında resmen çıkışını gerçekleştirecek.

Tek oyunculu ve eşli oyunculu olarak oynanabilecek olan Trine 4: The Nightmare Prince rengarenk yapısı ile her kesimden oyuncuya hitap edecek. Aksiyon, macera ve bulmaca oyunu olarak tanımlanan yapım zengin içeriği ve 2.5D grafik açıları ile bizleri sürükleyici bir macera dünyasına götüreceğe benziyor. Gerçeklikten uzak bir dünyada fantastik bir oynanışa sahip olacak olan yapımda karşımıza çıkan engellerden ve tehlikelerden sıyrılarak ilerlemeye çalışacağız. Oyunda yıkık harabeler, perili mezarlar, yabani ormanlar ve benzersiz tasarımlar yer alacak.

Oyun içerisinde ilerledikçe daha zorlu seviyeler karşımıza çıkmaya çalışacak. Çevrimiçi olarak 4 oyuncuya kadar destekleyen yapım, arkadaşlarımızı da maceralarımıza ortak etmemizi sağlıyor. Oyuncu sayısına göre hazırlanan zorluklar, hava, ışık ve diğer özellikler oldukça kaliteli olacak. Sonuç itibariyle Trine 4: The Nightmare Prince tabiri caizse gümbür gümbür geliyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Trine 4 The Nightmare Prince Çok Yakında Çıkıyor" bu yazı 5 Mart 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)