Touch ID Sorunu

Blogolik Yazar tarafından 28 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Touch ID Sorunu 
Telefonun parmak izini algılayarak kilidinin açılmasını sağlayan Touch ID, oldukça pratik ve güvenilir uygulama olarak, telefon kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Ancak Touch ID bazen parmak izini algılamayarak kullanıcılara sıkıntılı bir süreç yaşatabiliyor. Touch ID, terli ve kirli, ıslak ya da krem sürülmüş eller ile kullanılmak istendiğinde, parmak izini algılayamıyor. Eğer Touch ID uygulaması parmak izinizi algılamıyor ise, öncelikle ellerinizin temiz olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Eğer ellerinizi temizlediyseniz ve bu konuda bir sorun olmadığını biliyorsanız, Touch ID uygulamasında bir sorun olduğundan söz etmek mümkündür. Bu durumda ıphone ya da ıpad’inizde bulunan ayarlar menüsüne girerek, touch ID seçeneğini seçin ve parola bölümünü tıklayın. Şifrenizle girişinizi yaparak tanımlı olan parmak izinizi silin ve cihazınıza tekrar parmak izinizi tanıtın.

4 sene önce yazılmıştır.
"Touch ID Sorunu" bu yazı 28 Ekim 2016 tarihinde saat 12:47 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 87 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)