Top Eleven, 100 Milyon kişi tarafından sevilerek oynanıyor!

denizli tarafından 12 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

Mobil aletlerde futbol menajerlik alanında en popüler oyunun yaratıcısı Nordeus, Top Eleven oyunuyla bugün bakımından 100 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya erişti. Nordeus, 100 milyon kullanıcı ile Top Eleven’ın dünyanın en popüler mobil spor oyunu olduğunu izah etti. Oyun serisi Chelsea FC teknik patronu Jose Mourinho ile büyük bir popülariteye ulaştı.

Her ay Top Eleven oynayan 10 milyon kişi bulunuyor. Futbol kulübünü yönetmek, arkadaşlarına ve diğer liglerdeki oyunculara mücadele, lig, turnuva ve kupa müsabakası öneri etmek için oyunda çevrimiçi olanların günlük sayısı ise 4 milyon kişi. Tamamının hedefi aynı: Kendi tecrübeleri ve kulüpleri büyümeye devam ederken, menajerlik dünyasının doruklarına tırmanmak.

Nordeus CEO’su Branko Milutinovic, “2010 seneninde Top Eleven oyununu ilk ürettiğimizden bu yana, futbol menajerliğine getirdiği enteresan yaklaşım ile tüm dünyadan insanların alakasını çekti. Kişiler, kendi futbol takımlarını sıfırdan oluşturmayı çok seviyor, biz de 100 milyon kişinin dünya çapında Top Eleven oynamasından dolayı son derece heyecanlıyız. Bir oyun serisinin beş sene süresince git gide daha da popüler olması oldukça nadir görülen bir şey. Oyunumuz hali hazırda o sadık hayran kitlesini elinde tutarak binlerce yeni takipçi kazanmaya devam ediyor. Oyuncularımızla beraber 100 milyonuncu oyuncumuzu kutlamaktan son derece gururluyuz. Bu vaziyetin Nordeus’un beşinci kuruluş yıldönümüyle aynı güne gelmiş olması ise vaziyeti daha da özel bir hale getirdi.”

Top Eleven, bu özel günde tüm oyuncularını özel formalar ve kulüp amblemleriyle ödüllendirecek.

Top Eleven konusunda öne çıkanlar;

 • Dünyadaki her ülkede Top Eleven oynanıyor.
 • Tüm Top Eleven oyuncuları bir ülkede yaşasa, dünyanın en büyük 13’üncü ülkesi olurdu.
 • Top Eleven, oyuncuların aletler arasında tecrübe ve ilerleme kaybetmeden geçiş yapabildiği, platformlar arası oyunculuk deneyiminde lider oldu.

Top Eleven gerçekten oynanılacak oyunlar arasında diyebilirim.

4 sene önce yazılmıştır.
"Top Eleven, 100 Milyon kişi tarafından sevilerek oynanıyor!" bu yazı 12 Mayıs 2015 tarihinde saat 19:11 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 48 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. Emre dedi ki:

   Harika bir oyun devamlı oynuyorum

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)