Tonik Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır?

Blogolik Yazar tarafından 28 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Tonik Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır? 
Biz kadınların en çok önem verdiği konulardan biride yüzüdür. Her zaman temiz, pürüzsüz, parlak bir cildimiz olsun isteriz. Bunun için çeşitli ürünler kullanırız. Bunlardan biride toniktir. Peki, tonik ne işe yarar nasıl kullanılır? Tonik her zaman yüz jelinden sonra kullanılmalıdır. Yüz jeliyle yüzümüzü güzelce yıkadıktan sonra tonikle silmeliyiz ve daha sonrada nemlendirici sürmeliyiz.

Tonik birçok işe yarayan bir üründür. En önemli özelliklerinden biri gözenekleri küçültmesidir. Yüzünüzü yağdan arındırarak gözenekleri küçültür. Yüzümüzde bir koruma tabakası oluşturarak toz gibi dış etmenlerden korur. Bazı toniklerde cildi nemlendirme özelliği bulunmaktadır. Böyle tonikleri tercih edebilirsiniz.

Cildimizin Ph değerinin korunmasına yardımcı olur ve dengeler. Tonik alacağınız zaman cildinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Tonik Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır?" bu yazı 28 Ekim 2016 tarihinde saat 00:45 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 78 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)