Tom Clancy’s Breakpoint’ten Steam Kullanıcılarını Üzecek Haber

Blogolik Yazar tarafından 1 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Çiçeği burnunda efsanevi oyun Tom Clancy’s Breakpoint, Steam için çıkmayacak.

Epic Store üzerinde 309.00 TL olarak ön siparişlerde yer alan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint aylardır satışlarına devam ediyor. 4 Ekim’de hem konsol hem de bilgisayar platformunda oyunculara sunulacak olan yapım Steam’e gelip gelmeyecek mi nihayet belli oldu.

Bilindiği üzere Ubisoft 2019 model oyunlarının tamamını Epic Store üzerinde oyunculara sundu ve sunmaya devam edecek. Bazı kesimler Breakpoint’in Steam’e geleceğini iddia etse de bugün gelen bilgiler ile bu konu netleşmiş oldu.

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Ubisoft ve Epic Store özel bir anlaşma yapmışlar. Bundan sonra tüm Ubisoft oyunları Epic Store üzerinde oyunculara sunulacak ve Steam’e gelmeyecekmiş. Normalde oyunlar 1 yıl süreyle Epic’te yer alır ve daha sonra Steam’e gelirdi. Yeni gelen bilgilere göre Breakpoint Steam’e hiç gelmeyecekmiş. Bu da pek çok oyuncu için önemli bir sorun anlamına geliyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Tom Clancy’s Breakpoint’ten Steam Kullanıcılarını Üzecek Haber" bu yazı 1 Ekim 2019 tarihinde saat 21:54 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)