Tivibu’nun Telefonu Kaç?

Blogolik Yazar tarafından 20 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Tivibu’nun Telefonu Kaç?

Tivibu 2010 yılında Türk Telekom’un ürettiği bir dijital TV platformudur. İnternet üzerinden TV alanında sunulan bir çalışmadır. Bilgisayar, tablet ve cep telefonu ile TV izleme imkanı sunan Tivibu, IPTV teknolojisi sayesinde dijital TV platfotmu hâline gelmiştir. 2015 yılından itibaren ise uydu üzerinden yayınlarına başlamıştır.

Durdur, Geri Al Özelliği

IPTV teknolojisi sayesinde izlediğiniz bir yayını durdurabilir, daha sonra izleyebilir veya kaçırdığınız yayını geri alarak tekrar izleyebilirsiniz. Tivibu 100’den fazla TCkanalını bünyesinde barındırmaktadır.

Tek Üyelik Sayesinde Kolaylık

Tivibu üyeliğiniz ile bilgisayarınız, tabletiniz ve TV’nizi tek bir hesap üzerinden idare edebilirsiniz. Canlı yayında olsanız bile yayını durdurabilir ve bir hafta öncesine kadar sarıp kaldığınız yerden istediğiniz gibi izlemeye devam edebilirsiniz.

Kaydet Özelliği

O gün en sevdiğiniz dizi veya program var ancak sizin çok önemli bir işiniz çıktı. Evet, zor bir durum ancak Tivibu sayesinde izlediğiniz veya izleyeceğiniz programı kaydedebilir ve 3 ay içinde dilediğiniz zaman keyifle izlemeye devam edebilirsiniz.

Geri Sarma

Sevdiğiniz program başlayalı bir hayli olmuş ancak kimse sizi çağırma zahmetine girmemiş mi? Tivibu ile izlediğiniz programın ilk saniyesine geri dönerek hiç bir şeyi kaçırmayacaksınız.

Tivibu’da bulunan binlerce film, müzik, dizi, spor, belgesel ve çocuk içerikleri arasından dilediğinizi seçebilir ve izleyebilirsiniz

Televizyonda yayınlanan programları kaydetmenize gerek olmadan defalarca izleyebilirsiniz.

İlginizi çekti değil mi? O halde hemen 444 5 375 no’lu müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşın.

2 sene önce yazılmıştır.
"Tivibu’nun Telefonu Kaç?" bu yazı 20 Nisan 2017 tarihinde saat 22:52 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 69 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)