Tinder’da Ücretsiz Ülke Değiştirme

Blogolik Yazar tarafından 27 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır.

Tinder’da Ücretsiz Ülke Değiştirme

Türkiye’de geniş bir kitleye sahip olan sosyal arkadaşlık sitelerinden biri de Tinder’dır. Tinder’da Ücretsiz Ülke Nasıl Değiştirilir? Bu sorunun cevabı şimdi aşağıda bulacaksınız. Kısacası daha açık bir bilgi vermek gerekirse istediğiniz zaman dilediğiniz ülkeyi seçip oradaki insanlarla konuşmayı öğreneceksiniz. Tinder’ın başka ülkelerde olduğu gibi Tinder’ın bizim ülkemizde de kullanıcı sayısı epeyce fazladır.

Tinder Nedir?

Tinder, bir çöpçatanlık programıdır. Birçok uygulamada olduğu gibi Tinder’ın da iki versiyonu vardır: Ücretli ve ücretsiz. Ücretsiz versiyonu ücretsiz olduğu gibi kullanıcıların daha çok tercih edilir. Ücretli versiyonu ise paralı olmasına rağmen ücretsiz versiyona göre daha çok kullanıcıya alternatifler sunuyor.

Konuya daha iyi açıklık vermek gerekirse ücretli versiyonda istediğiniz ülkede eşleşme yapabilmesi en önemli özelliğidir. Eğer bu ücretli versiyona para vermeyip de ücretsizi kullanıyorsanız tabi istediğiniz ülkedeki insanlarla eşleşemiyordunuz. Bu zamana kadar böyle biliyordunuz ki şimdi anlatacağım zamana kadar.

3 sene önce yazılmıştır.
"Tinder’da Ücretsiz Ülke Değiştirme" bu yazı 27 Temmuz 2017 tarihinde saat 23:14 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 72 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)