Tinder Uygulamasında Konum Değiştirmek

Blogolik Yazar tarafından 27 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır.

Tinder Uygulamasında Konum Değiştirmek

Şimdi ücretsiz versiyonda konum nasıl değiştirilir? Adım adım uygularsanız herkes yapabilir. İlk olarak akıllı telefonumuzun hakkımda yazan bölüme girmek. Buraya girdikten sonra önümüze Build Number adlı bir sekme gelecek. Build Number’ ı bulmak farklı telefonlarda aramak zaman alabilir. Bunu bulduysanız şimdi telefonunuzun ana menüsüne geri dönün ve açık olan “Ayarlar” sekmesini kapatın. Bunu yaptıktan sonra tekrar Ayarlar menüsünü bir daha geri dönün. Burada yeni bir şey çıktığınızı göreceksiniz.

Geliştirici Seçenekleri diye karşımıza çıkan bölümde artık “Konum Değiştirmeye İzin Ver” sekmesini işaretleyebileceğiz. Böylelikle konumuzu manuel olarak istediğimiz gibi değiştirebileceğiz. Şimdi Tinder’da konum değiştirebilmek için yasaklı sitelere girerken kullandığımız konum değiştirici programa ihtiyacımız var.  Bu programlardan birisini indirerek haritadan ya da liste üzerinde bulunmak istediğimiz yeri işaretliyoruz. Bunu yaptıktan sonra program aracıyla seçtiğiniz yerdeki insanlarla eşleşebilecek siniz. Tek yapmanız gereken telefonu kapattığınız zaman konum programından konumu belirlemek ve Tinder’a giriş yapıyoruz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Tinder Uygulamasında Konum Değiştirmek" bu yazı 27 Temmuz 2017 tarihinde saat 23:13 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1.095 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)