This War of Mine’dan şaşırtan başarı!

Blogolik Yazar tarafından 4 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

This War of Mine elde ettiği satış rakamıyla dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

This War of Mine, ilk kez 14 Kasım 2014 tarihinde piyasaya sürülmüş bağımsız bir yapım. Savaş zamanlarında kuşatılmış bir şehirdeki sivillerin hüzün dolu yaşamlarını biz oyunculara anlatmış ve oldukça beğenilmişti. 11 Bit Studios ekibinin hem dağıttığı, hem geliştirdiği yapım, daha önce anlatılmamış ilgi çekici konusu ve oynanışı ile dikkatleri üzerinde toplamıştı. O günden bugüne, oyuncular tarafından aktif bir şekilde oynanmaya devam ediyor ve oyuncu sayısı da her geçen gün artıyor. Ek olarak, oyuna getirilen War Child isimli ek paket sayesinde, savaş nedeni ile kimsesiz kalmış çocuklar için bağış toplanmıştı.

Yapılan açıklamaya göre This War of Mine, 4,5 milyondan fazla kopya satmış durumda. Yapım, PC, PS4, Nintendo Switch, iOS, Android, Xbox One gibi birçok platformda satışa çıkarılmıştı. Bu satış miktarının yüzde kaçının PC platformunda, yüzde kaçının konsol platformunda satıldığı hakkında bir bilgi verilmedi. İlerleyen süreçte bu konuda da detaylı bir bilgiyle karşılaşabiliriz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"This War of Mine’dan şaşırtan başarı!" bu yazı 4 Nisan 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)