The Witcher Efsanesinin Yazarından Açıklama Geldi

Blogolik Yazar tarafından 31 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

The Witcher video oyununun çıkmasını sağlayan önemli yazar Sapkowski, bazı itiraflarda bulundu.

Oyun dünyasının yakından tanıdığı ve oyun dünyasının en iyileri arasına ismini yazdıran The Witcher serisinin kitaplardan uyarlandığını çoğunuz biliyorsunuzdur. The Witcher kitap serisinin yazarı Andrzej Sapkowski, Lucca Comics and Games etkinliğinde bazı söylemlerde bulundu.

Söylediğine göre kendisi video oyun dünyasının ustasıymış ve 20 farklı dil biliyormuş. Söylemlerinden öne çıkan bölümleri aşağıda bulabilirsiniz:

“Alien filminde olduğu gibi, içimde her zaman bir şey olduğunu söylerlerdi. Gençken oldukça aptal şeyler yazdım ama şimdi bir şeyi başardığımı biliyorum.

Bir İtalyan deyiminde söylendiği gibi çevirmenler haindir. Bana çeviri hakkında çok nadiren soru soruldu. Ama Korece, Macarca, Fince çeviri konusunda ne yapabilirdim? Çevirmenlerin insafına kalıyorum bu dillerde. 20 dil biliyorum ama Fince ve Macarca’yı bilmiyorum.

Sapkowski bir dönem The Witcher serisinin yapımcısı CD Projekt RED ile yaşadığı bazı anlaşmazlıklarla da gündeme gelmişti.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"The Witcher Efsanesinin Yazarından Açıklama Geldi" bu yazı 31 Ekim 2019 tarihinde saat 21:09 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)