The Space Between Us Film Fragmanı Oyuncuları

Blogolik Yazar tarafından 24 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

The Space Between Us: Bir grup araştırmacı tarafından Mars’ta yaşam araştırılmaktadır. Bir süre sonra bu gezegende insan kolonisi kurma fikri ortaya atılmıştır. Bu nedenle bir grup insan ilk gidenler olarak yola çıkmıştır. Ancak giden uzay mekiğinin içinde bulunan astronotlardan birinin hamile olduğu kalkıştan bir süre sonra öğrenilmiştir. Sarah Elliot adındaki hamile astronot Mars’a ayak basmalarının ardından geçen bir süre sonrasında erkek çocuğu dünyaya getirir ve ardından ölür. Ekibin diğer üyeleri tarafından bakılarak büyütülür. Çocuğun ismi ise Gardner Elliot’tur. The Space Between Us filminin başrolünde yer alan Gardner 16 yaşına geldiğinde çevresinde bulunan yalnızca 14 kişilik bir bilim adamı grubunu tanımıştır. Dünyaya dair fazla bilgi sahibi değildir. Edindiği bilgileri ise okuyarak öğrenmiştir.

Ancak araştırmacı ruhlu ve zeki bir çocuk olan Gardner dünyayı araştırmaya devam eder. Bunun üzerine dünyaya geri gönderilir. Dünyaya geldiğinde yaşadığı ve büyüdüğü yerden farklı olması nedeniyle kültürel olarak zorluk yaşar. Alıştığı yerden uzak yaşaması onun için oldukça zor olmuştur. Yapılan testler ve sonuçlarının gösterdiğine göre Gardner’ın bünyesi dünyaya uygun değildir. NASA tarafından dünyada kendisine tahsis edilen bir yer bulunur ve burada yaşamaktadır. Ancak bir süre sonra buradan kaçarak dünyada tanıştığı tek kişi olan Tulsa adındaki genç kız ile maceraya atılır. The Space Between Us izle yaşanılan bu karmaşayı ve macerayı izleyicilere sunuyor.

4 sene önce yazılmıştır.
"The Space Between Us Film Fragmanı Oyuncuları" bu yazı 24 Aralık 2016 tarihinde saat 14:43 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 117 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)