The Lobster Film Fragmanı İzle

Blogolik Yazar tarafından 20 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

The Lobster Film Fragmanı İzle
Türkiye’de 25 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan The Lobster filmi merakla bekleniyor.2015 – Yunanistan , İngiltere , İrlanda , Hollanda , Fransa yapımı olan ve baş rollerini Colin Farrell , Rachel Weisz , Ben Whishaw , John C. Reilly , Léa Seydoux paylaştığı ve yönetmenliğini Yorgos Lanthimos yaptığı The Lobster adlı filmde evlenmek istemeyen insanların başına gelenler anlatılıyor. 118 dakika sürecek olan bu y tarzında ki filmi 25 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

The Lobster Film Konusu
Yakın bir gelecekte geçen filmde esrarengiz olaylar yaşanmaktadır. İlginç bir hikayesi olan filmde yalnız insanlara kötü gözle bakılmakta ve istenmemektedir. O yüzden herkes bir eş bulup evlenmektedir. Eş bulamayan insanların başına kötü olaylar gelmektedir. Bir ormana götürülerek hayvana dönüştürülüp salınmaktadır. Yalnız insanlar tutuklanarak bir otele götürülmekte ve onlara tam 45 gün süre verilmektedir. David (Colin Farrell) de buraya getirilmiştir ve kısa süre içinde kendine bir sevgili ararken tüm kuralları yıkarak buradan kaçar. Ormanlarda yalnız bir kadınla (Rachel Weisz) tanışır ve ona aşık olur.

The Lobster Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"The Lobster Film Fragmanı İzle" bu yazı 20 Aralık 2015 tarihinde saat 15:39 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 62 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)