The Last of Us Part 2 Düşük Puan Almasıyla Dikkat Çekti

Blogolik Yazar tarafından 21 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

The Last of Us Part 2 video oyunu düşük inceleme puanı ortalaması ile şok etkisi yarattı.

Oyunun çıkmasının ardından oyuncular TLoU Part II’nin kullanıcı puanını 3.4‘e düşürdü. Olumsuz yorum bombardımanına tutulan oyuna herkes 1 puan verdi. Oyunun çıkmasından 2-3 saat sonra puanlamanın 1 olarak yapılması kadar saçma bir olay yok. Normal oynanışla 60 saat ve üzeri süren oyunu 1 saat oynayıp puanı düşürmek trollemekten başka bir şey değil.

Metacritic cephesi henüz bu konu hakkında bir açıklama yapmadı. Troll yorumları bir dönem temizleyeceğini açıklayan Metacritic’in bu yorumları silmesini bekliyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir oyun oynayan biri olarak bu oyunun 1 puanla derecelendirmesi saygısızlıktan başka bir şey değil.

TLoU Part II‘de bu zamana kadar hiç bir oyunda görmediğiniz animasyonları göreceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca oyunun konusu ve işlenişi hiç bir oyunda yok. Mutlaka oynamanız gereken oyunlar arasında yer alan TLoU Part II için umarız bu saygısızca verilen puanlar hakkında en kısa sürede bir aksiyon alınır.

Son olarak Türkiye’de 429 TL‘den ön siparişe sunulan oyunun fiyatının bir anda 499 TL’ye çıktığını belirtelim. Bunun sebebi ise henüz bilinmiyor. Ama dünya üzerindeki hiç bir oyununun 499 TL etmeyeceğini söyleyebiliriz. Bu da pek çok oyuncunun oyunu satın almamasına neden olacak bir etken.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"The Last of Us Part 2 Düşük Puan Almasıyla Dikkat Çekti" bu yazı 21 Haziran 2020 tarihinde saat 23:43 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)