The Last of Us Part 2 Çıkış Tarihine İlişkin Son Gelişmeler

Blogolik Yazar tarafından 5 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

The Last of Us oyununun Part 2 sürümünün ne zaman çıkacağı büyük merakla bekleniyordu.

lk kez PS Experience 2016’da ilk oyunu ile duyurulan The Last Of Us Part, 2020 yılında da ikinci sürümü ile karşımıza çıkacak. İlk oyun yayınlandığı dönem en iyi oyunlar alanında ödül alarak oyuncuların da dikkatini çekmişti. Milyonlarca adet kopya satmayı başaran ilk oyun, beraberinde ikinci oyun içinde zemin hazırlamış oldu. Aksiyon macera ve hayatta kalma oyunu olarak ifade edilen The Last Of Us Part 2 bugün gelen bilgilere göre 2020’nin Şubat ayında lansmana çıkacakmış.

Bugün GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre The Last Of Us Part 2, piyasaya dört farklı sürüm olarak çıkacak ve bu sürümlerde farklı içerikler de olacakmış. Habere göre oyunun çıkış tarihi 2020’nin Şubat ayı olarak belirlenmiş. Söz de bu yıl içerisinde çıkması beklenen oyun, böylelikle net bir çıkış tarihi de almış oldu. Oyunun toplam 4 farklı sürüme sahip olacağını da belirtelim.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"The Last of Us Part 2 Çıkış Tarihine İlişkin Son Gelişmeler" bu yazı 5 Temmuz 2019 tarihinde saat 23:48 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)