The Hateful Eight Film Fragmanı İzle

Blogolik Yazar tarafından 4 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

The Hateful Eight Film Fragmanı İzle
Türkiye’de 8 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan The Hateful Eight filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Samuel L. Jackson , Channing Tatum , Kurt Russell , Tim Roth , Michael Madsen paylaştığı ve yönetmenliğini Quentin Tarantino yaptığı The Hateful Eight adlı filmde güzel bir savaş aksiyon filimine tanık olacaksınız iç savaştan çıkmış bir Ülkenin hayatta kalanlarının başlarından geçen olaylar anlatılıyor. 168 dakika sürecek olan bu Aksiyon , Suç , Western tarzında ki filmi 8 Ocaktan itibaren izleyebilirsiniz.

The Hateful Eight Film Konusu
Bu film Western türünde bir filmdir. Filmde iç savaştan çıkan bir Ülkede 8-9 yıl geçmesinin ardından yaralar sarılmakta ve geride kalanlar hayatta kalma mücadelesi vermektedir.Bir kaçak yakalayan ve onu adalete teslim etmek için yola koyulan ve başlarına gelen enteresan olayları konu alan filmi sizlerde beğenerek izleyeceksiniz. Filmdeki 8 karakter bakalım amaçlarına ulaşabilecek mi? sizlerde filmi izledikten sonra düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

The Hateful Eight Film Fragmanı

4 sene önce yazılmıştır.
"The Hateful Eight Film Fragmanı İzle" bu yazı 4 Ocak 2016 tarihinde saat 23:55 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 39 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)