The Front of Greed Steam Platformuna Ücretsiz Olarak Giriş Yaptı

Blogolik Yazar tarafından 16 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Ücretsiz oyun arayanlar için yeni bir müjdeyi paylaşıyoruz. The Front of Greed artık Steam’de. Üstelik oynaması ücretsiz!

FPS tarzında bir aksiyon oyunu olarak adından söz ettirecek olan The Front of Greed çok oyunculu olarak oynanıyor. Sadece İngilizce dil seçeneğine sahip olarak yayınlanan yapım bünyesinde farklı haritalara ve farklı içeriklere sahip. Bu sabah sessiz sedasız bir çıkış yapan oyun hızlı ve tempolu yapısı ile bizlere de kolay kontroller sunuyor. Kendine has silah tasarımları ile görselliğe de önem veren geliştirici ekip The Front of Greed’i oynaması ücretsiz yayınlayarak 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanacak gibi görünmekte.

LightningSoft tarafından geliştirilen FPS oyunu dünyanın dört bir yanından oyuncuları karşı karşıya getirecek ve aksiyon dolu savaşlar yapmalarını sağlayacak. Beta olarak oyunculara sunulan oyun ilerleyen aylarda tam sürüme de geçiş yapacak. Yıkık şehirlerin arasında mücadele edecek, tuzaklı bombaları etkisiz hale getirecek ve benzersiz mekanlarda savaşacağız. Dileriz bu tarz ücretsiz oyunlar önümüzdeki süreçte de gelmeye devam eder.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"The Front of Greed Steam Platformuna Ücretsiz Olarak Giriş Yaptı" bu yazı 16 Ağustos 2018 tarihinde saat 13:57 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)