The Founder Film Fragmanı Oyuncuları

Blogolik Yazar tarafından 24 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

The Founder beyaz perdeye 2016 senesi kasım ayında ayak basan filmlerden olmuş. Film bir nevi gerçek olaylar üzerine çekildiği için biyografi temaya sahip. Filmin ana teması dram olarak gösteriliyor. Amerikalı iş adamının hayatında verdiği en önemli kararı anlatan film dünyanın ünlü McDonald’s markası ile nasıl tanıştığını anlatıyor.

Ray Krok başarılı iş adamıdır. Kafe ve lokantalar için kâğıt bardaklar üreten küçük firma sahibidir. Ürünlerini tanıtmak ve daha fazla ürün satabilmek adına Amerika eyaletlerini gezmekte ve kafe sahipleri ile buluşmakta. Hayatını değiştirecek en önemli gün ise iki kardeşin – Mak ve Dik McDonald kardeşlerinin küçük fast food yemekler yapan kafesine gelmek oluyor. Kafe konseptini oldukça çok beğenen Ray, müşterilere hızlı şekilde hizmet sunulduğunu görünce tüm Amerika’da böyle servise sahip kafeler açmak hayaline düşer. Kardeşlere iş ortaklığı sunan Ray, 1955 senesinde kendi ilk fast food kafesini açar, 1961 senesinde ise marka üzerinde olan tüm yasal hakları satın alır ve dünya çapına çıkarır. The Faunder izle tuşlayarak filmin tamını izleme keyfini çıkarın.

4 sene önce yazılmıştır.
"The Founder Film Fragmanı Oyuncuları" bu yazı 24 Aralık 2016 tarihinde saat 14:41 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 57 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)