The Division Oyununda Büyük Fırsat!

Blogolik Yazar tarafından 8 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Günümüzün sevilen oyunlarından Tom Clancy’s The Division, hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek.

Tom Clancy’s The Division için yeni ücretsiz hafta sonu etkinliğinin başladığını duyurdu. Bu yeni ücretsiz hafta sonu etkinliği bugünden itibaren başlarken, önümüzdeki haftaya 13 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Ubisoft’un da belirttiği üzere oyunun sadece Standart Edition sürümü free to play olarak sunulacak. Yani bu ücretsiz hafta sonu etkinliğinde Underground, Survival ve Last Stand isimli ek paketleri oyuncuların deneme şansı bulunmuyor.

Ubisoft aynı zamanda şu anda yer alan ücretsiz deneme sürümünün kullanıcılara ana oyuna tam erişim sunduğunun da altını çiziyor. The Division’ın deneme sürümünü level 8’e kadar ya da 6 saati doldurana kadar oynayabiliyorsunuz. Ayrıca kaydettiğiniz ilerlemeyi kaybetme riskiniz de bulunmuyor çünkü ücretsiz sürümde aldığınız seviye ve puanları oyunu satın almaya karar verirseniz tam sürüme de taşıyabiliyorsunuz.

Tom Clancy’s The Division aynı zamanda şu anda yüzde 70 indirimle Steam’de satılıyor. Oyunun standart sürümü 52,50 TL’ye satılırken, Gold Edition sürümünün fiyatı ise 92,70 TL. İndirim 9 Eylül akşamına kadar sürecek ve ardından sona erecek.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"The Division Oyununda Büyük Fırsat!" bu yazı 8 Eylül 2018 tarihinde saat 07:17 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)