The Division 2 İçin Yeni Bir İçerik Daha Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 14 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Beğenilen oyunlardan The Division 2 şimdi yeni içeriğine kavuşuyor.

Bilgisayar ve konsol platformunda beklentileri karşılamayı başaran Tom Clancy’s The Division 2 yayınlanmasından kısa süre sonra geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Aldığı güncellemelere ek olarak bugün de yeni bir güncelleme alan yapım, Mayıs güncellemesi ile oyuncularına yeni bir operasyon olan Dark Hours’u sundu. Ubisoft güncelleme detaylarını forum sitesinde paylaşırken güncelleme süresince sunucuların 3 saat boyunca kapalı olacağını belirtti.

Forum sayfasında yapılan açıklamaya göre The Division 2’nin bugün ki güncellemesi tam 6.5 GB’mış. Yarın yayınlanacak olan yama notlarında oyuna gelen yeni içerikler ve güncellemelerin neleri düzelttiği belli olacakmış.

Kuşkusuz güncellemenin en önemli getireceği yenilik Dark Hours yani Karanlık Saatler adlı operasyon olacak. Oyuncular ynei operasyon eşliğinde daha fazla aksiyon sahneleri ile karşılaşacak ve daha fazla ödülün sahibi olacaklar.

Yarın yayınlanacak olan yama notları ile her türlü detay oyuncular ile paylaşılacak. 6.5 GB dosya boyutuna sahip olan yeni güncelleme şuan indirilebilir olarak sunucularda yer alıyor. Güncellemeyi indirerek yeni içeriklerin keyfini sürebilirsiniz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"The Division 2 İçin Yeni Bir İçerik Daha Çıktı" bu yazı 14 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:00 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)