The Bye Bye Man Fragmanı Oyuncu Kadrosu

Blogolik Yazar tarafından 18 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

 The Bye Bye Man Fragmanı Oyuncu Kadrosu

The Bye Bye Man açerikan korku filmlerindendir. Korku ve dehşetle izleyeceğiniz film 3 genç öğrencinin hikayesini anlatıyor. Ders çalışmak için üç arkadaş bir ev kiralıyor. Tesadüfen günlerin birinde konu arasında The Bye Bye Man adı geçer. İstemeden ve bilmeyerek korku onlara musallat olur. The Bye Bye Man kör bir hayalet karakterdir ve kurbanlarının aklından geçen her şeyi okuyabilir. İsmi anıldığı an ortaya çıkan hayalet adam The Bye Bye Man kurbanlarını dehşete boğar. Acımasız bir pis ruha sahip olan The Bye Bye Man ondan korkulduğunu anladığı zaman çağrıldığı yere çöker ve kurbanlarını bitirir.

Kurtuluş yolu yalnız başka biri tarafından onun isminin anılması olacak. Fakat The Bye Bye Man hikayesine inanan, o ismin lanetlenmiş olduğunu bilen kimse bu ismi ne diline, ne aklına getirmez. Korkuyla beslenen The Bye Bye Man, ona inanıldığı zaman daha da güçlenir.

Mistik olayların yaşandığı filmi tam izlemek isteyenler arama motoruna The Bye Bye Man izle yazarak filmi tek parça halinde izleyebilir.

4 sene önce yazılmıştır.
"The Bye Bye Man Fragmanı Oyuncu Kadrosu" bu yazı 18 Aralık 2016 tarihinde saat 22:22 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 93 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)