Ters Yüz (Inside Out) Film Fragmanı izle

denizli tarafından 17 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Ters Yüz (Inside Out) Film Fragmanı izle
Türkiyede 19 Haziran 2015 Cuma günü vizyona girecek olan Ters Yüz filmi merakla bekleniyor.Çocuklar hazırmısınız uzun bir aradan sonra yep yeni bir animasyon filmi sizlerle
Seslendirmelerini Diane Lane , Kyle MacLachlan , Amy Poehler , Mindy Kaling , Bill Hader yaptığı ve yönetmenliğini Pete Docter, Ronaldo Del Carmen’in birlikte yaptığı Ters Yüz adlı animasyon filminde gülmekten öleceksiniz.

Ters Yüz Film Konusu
cfilmin baş kahramanlarındandır ve basının yeni bir işe alınması ile birlikte Küçük Riley’in tüm yaşantısı değişecektir.Yeni bir okul ve yeni arkadaşlar edinecek olan Küçük Riley ‘i bakalım ne gibi süprizler bekliyor.
Riley’in zihnindeki farklı duygular kendi içinde bir kaos yaratacaktır ve ona yeni yaşantısında zorluklar yaşatacaktır.
Çocuklarınız ile sıkılmadan izleyebileceğiniz bu filmde 2 saat boyunca animasyon ve komedinin tadına varacaksınız.
2 Hafta boyunca filmin vizyonda kalması bekleniyor .Bu karakterleri çok seveceksiniz. Filmin gişe durumuna göre ikincisininde çıkması bekleniyor.Bu filme 10 üzerinden 7 veriyoruz ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ters Yüz Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Ters Yüz (Inside Out) Film Fragmanı izle" bu yazı 17 Haziran 2015 tarihinde saat 02:05 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 122 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)