TERA Reloaded Konsollar İçin Çıkışını Gerçekleştirdi

Blogolik Yazar tarafından 7 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

TERA Reloaded oyunu konsollar için çıkış yaptı. İşte habere ilişkin detaylar…

TERA: Reloaded bugün oyuncuların beğenisine sunuldu. Artık Xbox One ve PlayStation 4 oyuncuları da sevilen MMORPG’nin konsol sürümünde daha çok içeriğe erişecek. Reloaded, TERA’nın bu tarihe kadar olan en büyük güncellemesi olurken, aynı zamanda merakla beklenen yeni sınıf Elin Gunner da oyuna eklenmiş oldu.

Yeni ve büyük çaplı güncellemenin asıl büyük kozu Elin Gunner olurken, yüksek hasarlar veren bu karakter aynı zamanda oldukça da eğlenceli bir oynanış sunacak. Her ne kadar görünüşü son derece sevimli olsa da, bunun sizi aldatmasına izin vermeyin. Çünkü savaş anında inanılmaz bir etki yaratabiliyor.

Elin Gunner’ın yanı sıra Reloaded güncellemesiyle birlikte TERA’ya daha pek çok yeni özellik eklendi. Farklı içeriklerin yanı sıra yeni Enchanting sistemi, Guardian Legion görevleri ve yeni o yun sonu zindanları da bunların arasında. Bakalım oyun konsollarda beğeni kazanacak mı?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"TERA Reloaded Konsollar İçin Çıkışını Gerçekleştirdi" bu yazı 7 Nisan 2019 tarihinde saat 13:46 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)