Ten Rengine Uygun Ruj Seçimi

Blogolik Yazar tarafından 1 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Ten Rengine Uygun Ruj Seçimi

Ten rengine uygun ruj seçimi yapabilmek kadınlar için önemli konuların başında gelmektedir. Çoğu zaman yanlış ruj seçimleri doğal güzelliğinizin ortaya çıkmasına engel olmaktadır.

Çoğu kadın ruj seçimi yaparken ten rengini unutmaktadır. Yalnızca kıyafete göre ruj seçmek doğru değildir. Mevsimsel şartlar da ruj seçimlerinizde etkili olmalıdır. Yaz aylarında hafif renk tonları tercih edilmelidir. Kış aylarında ise kırmızı, toprak tonları ve koyu kahve gibi renkler seçilmelidir. Tüm bunların dışında ten renginin çok daha ön plana çıkması gerekmektedir. Bu çerçevede özellikle nar çiçeği, sıklamen ve Çingene pembesi gibi renkler hemen her ten rengi için uygundur. Bileğinizin iç kısmına bakarak ten renginizi anlayabilirsiniz. Buna göre seçim yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Bilek içine süreceğiniz makyaj malzemesi ten renginizi ve buna uygun hangi ruju tercih edeceğinizi ifade edecektir. Açık tene sahip olan bayanların kırmızı ve pembe tonları tercih etmesi gerekmektedir. Esmer tenli bayanlarda ise bordo, koyu kırmızı ve kahve rengi rujlar daha isabetli seçimler olacaktır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Ten Rengine Uygun Ruj Seçimi" bu yazı 1 Ocak 2018 tarihinde saat 01:09 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)