Telegram Çıkan Yeni Güncellemeyle Pek Çok Özelliğe Kavuştu

Blogolik Yazar tarafından 31 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Önde gelen mesajlaşma uygulamalarından Telegram, eklenen yeni pek çok özellikle artık daha iddialı.

 1. Sohbet Klasörleri
  Uygulama yeni güncellemesiyle artık sohbet klasörlerini destekliyor. Bunları çalışma alanı gibi düşünün. Daha iyi organizasyon için birden fazla klasör oluşturabilir ve bunlara sohbetlerinizi ekleyebilirsiniz. Bu sayede, iş sohbetleri, aile sohbetleri ve eğlenceli sohbetleri kendi klasörlerinizde tutabilirsiniz. Peki bu özelliği nasıl aktif ederiz?

Bir sohbet klasörü oluşturmak için tek yapmanız gereken araç çubuğundaki ‘Sohbetler’ düğmesine uzun süre basmak ve ‘Klasör Ekle’ seçeneğine dokunmaktır. Ardından listeye yeni sohbetler ekleyebilir, sohbetleri listeden hariç tutabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. İşlem oldukça kolay ve pratiktir.

 1. Sınırsız Sabitleme ve Arşivleme
  Artık istediğiniz kadar sohbeti sabitleyebilirsiniz. Örneğin, abone olduğunuz çok fazla Telegram kanalınız varsa, artık sorunsuz bir şekilde istediğiniz kadar sabitleyebilirsiniz. Ayrıca, sohbetleri gizlemek istiyorsanız, bunları da arşivleyebilirsiniz.
 2. Kanal İstatistikleri
  Telegram‘ın yeni güncellemesi ile, 1000‘den fazla abonesi olan kanal yöneticileri yayınladıkları içeriklerin istatistiklerini artık daha ayrıntılı görebilecekler. Bunlara ek olarak yeni güncelleme uygulamaya, Coronavirus temalı animasyonlu etiket, Android‘de yeni ses kayıt animasyonları ve son olarak zar şeklinde emojiler getiriyor.

Uygulamanızı güncelleyerek mevzu bahis özellikleri direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Telegram Çıkan Yeni Güncellemeyle Pek Çok Özelliğe Kavuştu" bu yazı 31 Mart 2020 tarihinde saat 15:31 sularında "Uygulamalar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)