Telefondan Bilgisayarınızı Kontrol Edin

Blogolik Yazar tarafından 5 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

Telefondan Bilgisayarınızı Kontrol Edin

Teknoloji son zamanların en önemli unsurudur. Teknoloji ilerledikçe ve ilerlemeye devam ettikçe insanlar işlerini daha kolay bir şekilde yapmaya başladılar. Bilgisayarlar ve telefonlar da bunun bir parçasıdır. Ama telefonda bilgisayarda ayrı bir dalda oldukları için insanlar her ikisini de istediği zaman bir cihazdan kullanmak ister bunun içinde aklınıza Telefondan bilgisayar nasıl kontrol edilir? Şeklinde sorular gelmektedir. İşte şimdi bu konu hakkında bilgilendirme yaparak aklınızdaki bu soruların cevabını bulacağız.

Telefondan Bilgisayarı Kontrol Etmek İçin Sahip Olunması Gerekenler Nelerdir?

1-Akıllı bir telefon

2-leptop ya da masaüstü bilgisayar

3-internet

Telefondan Bilgisayarı Kontrol Etmek İçin İlk Yöntem Nedir?

İlk yöntemimiz Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisini Chrome veya Mac cihazınızın Chrome web mağazasından eklemek ve kurmaktır. İlk adımı yaptıktan sonra gelen pencereden Uzaktan Bağlantıları Etkinleştir bölümüne tıklayarak sizden istenilen PİN kodu yani altı haneli bir şifrenizi oluşturmanızdır. Oluşturduktan sonra aynı eklentiyi akıllı telefon ya da tabletinizin mağazasından indirerek gelen sekmede Uzaktan Yardım bölümündeki Eriş kısmına tıklayarak istenilen kodu bağlanacağınız bilgisayardaki eklentinin paylaş kısmına tıklayarak verilen kodu kendi cihazınıza girmeniz, ardından oluşturduğunuz PİN kodu istenilecektir bu kodu da girerek bağlanabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Telefondan Bilgisayarınızı Kontrol Edin" bu yazı 5 Mart 2017 tarihinde saat 23:01 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 33 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)