Telefondan Bilgisayar Nasıl Kontrol Edilir?

Blogolik Yazar tarafından 27 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Telefondan Bilgisayar Nasıl Kontrol Edilir?
Telefonlardan bilgisayarlarımızı kontrol edebilmenin birkaç yolu bulunmaktadır. Bunun için en yaygın yöntem olan ”Teamwiewer” uygulamasını kullanmak yeterli olabilir. Akıllı cihazlara ve bilgisayarlara indirilen bu uygulama sayesinde internet aracılığı ile uzaktan bağlantı sağlanmasının yolu açılmış olmaktadır. Yeter ki kullandığımız cihazların internet bağlantıları olsun.

Bu uygulamanın çalışma prensibi de bağlanılmak istenen cihazlardaki internet IP adresini alarak ve o cihazda kullanılan uygulamanın vermiş olduğu şifre sayesinde kendi cihazlarımızdaki uygulamadan entegrasyonu sağlayarak karşıdaki cihazı kullanabilme olanağı sağlamasıdır.

Bu sayede sadece akıllı cihazlarımızla büyük ölçekli bilgisayarlarımızı yanımızda taşımaya gerek kalmadan uzaktan bağlantı aracılığı ile işlemlerimizi halletmemiz mümkün olmaktadır. Dünyanın neresinde olursak olalım bu işlemi internet bağlantısı olan cihazlar ile yapabilme imkanımız vardır. İşlemlerimizi hallettikten sonra da bağlantıyı koparmak için uygulamadan çıkmak yeterli olmaktadır. Güvenli ve zararsız bir uygulamadır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Telefondan Bilgisayar Nasıl Kontrol Edilir?" bu yazı 27 Ekim 2016 tarihinde saat 21:41 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 52 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)