Telefon Bataryasının Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız

Blogolik Yazar tarafından 15 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Telefon Bataryasının Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız
Ülkemizde telefon kullanımı son yıllarda o kadar çok gelişti ki bir çok avrupa ülkesini geride bıraktık. Kullanımı artması da beraberinde bir takım sorunlara yol açtı yan sanayinin çoğalması ve korsan kullanımın artması ile birlikte bir çok ürünün kopyası ve sahtesi veya replika modeli üretilmeye başlandı.Maliyetleri düşürmek için piyasaya sürülen bir çok batarya modeli de yan sanayi ürünü olmaya başladı.Aldığınız şarj aletlerinin ucuz olması dolayısı ile düşük bir bedel ile sahip olabilirsiniz ama bu sizi  ileri de daha büyük sorunlar ile karşılaşmanızı sağlayabilir.Bu tür bataryalar telefonun şarjını bozmakta ve çok kısa sürede şarjınızın bitmesini sağlamaktadır.

Orjinal bataryalar yan sanayilere oranla daha verimli ve sağlıklı çalışırken korsan ürünlerde bu durum tam tersi olmaktadır.Sizde telefon şarjınızın çabuk bitmesinden şikayetçi iseniz ve güvenlik önlemi almak için doğru tercihler yapmaya dikkat edin.Bataryayı ucuza alıp kar ettiğinizi düşünseniz de aslında bu ileriye dönük zarar vermektedir.

Orjinal bataryaların fiyatları 60-70 TL’Den başlarken bu korsan yan sanayi ürünlerde 20-30 TL’ye kadar düşmektedir.Üstelik alacağınız yan sanayi ürün kısa süre sonra şişme yapacaktr.

5 sene önce yazılmıştır.
"Telefon Bataryasının Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız" bu yazı 15 Ekim 2015 tarihinde saat 01:10 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 287 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)