TEB’in Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

Blogolik Yazar tarafından 21 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

TEB’in Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

“Türkiye Ekonomi Bankası” ( TEB ) 1927 yılında kurulan banka ilk olarak Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. olarak kurulmuş. Daha sonra Çolakoğlu Grubu tarafından satın alınmış ve ismi “Türkiye Ekonomi Bankası” ( TEB ) olarak değiştirilmiştir. 2000 yılına kadar büyüme trendini borsaya açılarak ivme kazandırmasından sonra 10 Şubat 2005 tarihinde BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamasından sonra firma bankacılık sektöründe daha aktif yer alacağının sinyallerini vermiştir. Bankanın şuan büyüklüğü 74,9 milyar TL olarak hesaplanmaktadır. Cepteteb ürünü ile bir yılda 250bin müşteri çekip üç milyar Türk Lirası mevduat toplamıştır. Bu sayede ülkemizde en hızlı büyüyen dijital bankalarından birisi konumuna gelmiştir. İnovatif gelişmelerin ve gelişen diğer teknolojilerinde katkısıyla bankacılık sektörüne yeni bakış açıları kazandırmayı hedefleyen şirket yeni bankacılık ürünleriyle de gelişeceğinin göstermektedir.

Günümüzde 541 şubesinin yanı sıra 1460 TEB EXPRESS ile yaklaşık olarak 5,4 milyon müşterisine hizmet vermektedir. Bununla birlikte toplam personel sayısı 10,205 ile ülkemize değer katmaya devam etmektedir. Hızla gelişen ekonomimizin yeni teknolojilere ve inovatif çözümlere en çabuk ayak uydurabilen firmalarından birisi olan banka günümüzde “pozitif ayrımcılık” yaparak kadın işletmecilere özel kredi ve diğer finansman imkanları sağlayarak ülkemizin geleceği adına önemli işlere imza atmaktadır.

Burada beklentilerimiz içinde yer alan konu bankanın kolay ulaşılabilir olması ve bize verdiği hizmette açık bir dille bizi bilgilendirmesidir, sıklıkla karşılaşılan soru ise TEB’İN TELEFONU KAÇ günün yirmi dört saati hizmet veren müşterilerine hızlı ve kolay ulaşım imkanı sağlayan çağrı merkeziyle banka ülkemize diğer katmaya devam etmektedir.

2 sene önce yazılmıştır.
"TEB’in Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası" bu yazı 21 Nisan 2017 tarihinde saat 22:57 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 118 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)