TCL 10L Türkiye Fiyatı Belirlendi

Blogolik Yazar tarafından 6 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

TCL 10L akıllı telefonunun ülkemizde hangi fiyattan satışa çıkacağı belli oldu.

6.53 inç, 1080 x 2340 FHD+ çözünürlüğe sahip delikli IPS LCD ekranı ile tanıtılan cihaz, belki AMOLED olsa belirlenen fiyatın hakkını verebilirdi. En azından “AMOLED ekran var abi bi’ zahmet rakiplerinden tuzlu olsun!” gibi cümleler ile bu cihazı biraz daha satın alınabilir şekilde karşılayabilirdik; ancak şirket, yeni satışa sunduğu TCL 10L modeline 3.000 TL gibi bu donanım için biraz uçuk olan bir fiyat etiketi belirlemiş durumda.

Bu da zaten fazla bilinmeyen bir marka olan TCL’in Türkiye pazarında rakiplerinin önüne geçebilmesi için büyük bir dezavantaj. Neticede 2.400 TL civarına satılan ve yonga seti ile bu cihazdan çok daha önce olan Xiaomi Redmi Note 8 Pro da TCL 10L ile aynı segmentte bulunuyor. Üstelik Redmi Note 8 Pro, ülkemizde fazlasıyla tutuluyor. Bu hususlar göz önüne alındığı zaman TCL 10L modelinin işi bir hayli zor gözüküyor.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"TCL 10L Türkiye Fiyatı Belirlendi" bu yazı 6 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:13 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)