Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk

Blogolik Yazar tarafından 18 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk
Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk filminin baş rollerinde Büşra Pekin , Serkan Keskin , Bülent Emrah Parlak , Fatih Artman , Şebnem Bozoklu oynuyor. Filmde bir partide tanışan 4 kişinin hayatından geçen olaylar ve birbirleri ile olan ilişkilerini anlatılıyor. Yılmaz Erdoğan’ın yönetiminde daha bir komik olacağa benzeyen film merakla bekleniyordu. Daha tiyatroda gişe yapan filmin sinema uyarlaması olan film bakalım tiyatroda ki başarıyı beyaz perdede yakalayacak mı?

Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk fragmanını aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz. Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk filmi hakkında merak ettiğiniz ve eklemek istediğiniz düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk" bu yazı 18 Mart 2017 tarihinde saat 13:16 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 70 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)