Takasta Pokemon Avcılarını Ne Bekliyor?

Blogolik Yazar tarafından 31 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Takasta Pokemon Avcılarını Ne Bekliyor?

Bu defa da oyuna yeni bir sistem getirilmeye çalışılmaktadır. Pokemon Go Takas Sistemi denilen ve merakla beklenen bu sistemin getirileceği şirketin CEO’su John Hanke tarafından açıklanmıştır. Oyuna ekleneceği belirtilen Pokemon takas sistemi oyunun ana özellikleri arasına girecektir. Oyunun ilk çıktığı ve Gameboy’lardan kablolarla bağlanılarak oynandığı zamanlarda da takas yapılabilmekteydi. Yakında geleceği müjdesi verilen takas sisteminin neleri içerdiği ve ayrıntıları henüz bilinmiyor. Bu da merakları daha da artırıyor. Pokemon oynayanların telefonlarının ekranı karşısında çok fazla zaman geçirdikleri ve gerçek hayatın içinde karşılaşılan bazı sorunlar olduğu da biliniyor.

Oyun şu an için sokaklardan, cafe ve AVM’lerden başka camilere kadar girmiş durumda. Pokemon oyunuyla ilgili “Pokemon oynarken ölenlerin, ceset bulanların olduğu, yüksekten düştüğü, yüksek seviyeye ulaşıp oyuna devam edebilmek için işinden ayrılanların olduğu gibi şaşırtıcı ve bir o kadar da gelecekle ilgili endişe duyulmasına sebep olan haberler alınmaktadır. Bu yüzden getirilmesi beklenen Pokemon takas sisteminin belirsizliği de endişeli bir bekleyişe neden olmaktadır. Yapacak tel şey kalıyor, bekleyip göreceğiz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Takasta Pokemon Avcılarını Ne Bekliyor?" bu yazı 31 Ağustos 2016 tarihinde saat 22:33 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 37 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)