Tablet Üzerinden Televizyon Nasıl Kullanılır?

Blogolik Yazar tarafından 5 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Tablet Üzerinden Televizyon Nasıl Kullanılır?

Teknolojinin gelişmesi ile yeni cihazlar ve bunların sürekli yenilenen özellikleri hızla hayatımıza giriyor. Televizyon ve bilgisayar gibi cihazların her alanda kullanımları için ilave özellikler eklenerek arttırılıyor. Bilgisayar üzerinden yapılan bilen işlemler bile artık televizyonlarında akıllanmasıyla bilgisayarın ekranı haline gelmektedir. Televizyonlar ile internete girmek, sosyal ağları kullanmak ve film izlemek, online oyun oynamak veya sosyal ağlar üzerinde oyun oynamak gibi işlemleri büyük ekran kalitesiyle yapmak oldukça basit bir hale geldi. Bu şekilde kullanım imkânları artınca televizyonları kumanda edecek akıllı telefon veya tablet gibi cihazlar gerekli olmaktadır.

Bunu yapabilmenin 2 yolu vardır. ilki internet bağlantınız varsa internet bağlantınız aracılığı ile Kanalları izleyebilirsiniz. Özellikle bunu son günlerde en iyi şekilde TİVİBU özelliği ile yapabilirsiniz. Bir diğer tabletten TV izleme yolu da bilgisayarınız ile tabletiniz arasında bir bağlantı kurup bu bağlantı yolu ile TV izlemek olacaktır. Ama dediğim gibi en akıllı çözüm Tivibu paketleridir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Tablet Üzerinden Televizyon Nasıl Kullanılır?" bu yazı 5 Nisan 2016 tarihinde saat 23:52 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 87 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)