Survivor 2018 Kadrosu Gönüllüler

Blogolik Yazar tarafından 1 Şubat 2018 tarihinde yazılmıştır.

SURVİVOR 2018 ALL-STAR VE GÖNÜLLÜLER

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışması bu sene bir ilke imza atacak. Survivor 2018 de takımlar All-Star ve Gönüllüler olarak karşı karşıya gelecek. Herkesin heyecanla beklediği yarışma 10 Şubat Cumartesi günü ekranlarda olacak. Merakla beklenen kadronun büyük bir kısmı belirlendi.

İşte All-Starlar ve Gönüllüler kadrosu;

 

GÖNÜLLÜLER KADROSU

1-CUMALİ AKGÜL

Kuşkusuz Survivor 2018 in en dikkat çeken ismi Cumali Akgül oldu. Yarışmaya katılabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a yürüyerek gelmiş, 1600 km yol kat etmişti. Başta yarışmaya kabul etmeyen Ilıcalı,  Beyaz Show programında kabul ettiğini açıkladı. Böylece ilk gönüllü isim oldu.

2-NEVİN YANIT

Survivor 2018 e katılacak olan ikinci gönüllü isim Milli Atlet Nevin Yanıt oldu. Hırslı ve azimli olduğunu dile getiren Yanıt ‘takımım için elimden gelenin fazlasını yaparım’ ifadelerini kullandı.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Survivor 2018 Kadrosu Gönüllüler" bu yazı 1 Şubat 2018 tarihinde saat 01:31 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 27 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)