Survivor 2018 Kadrosu All-Star

Blogolik Yazar tarafından 1 Şubat 2018 tarihinde yazılmıştır.

ALL-STAR KADROSU

1-ADEM KILIÇCI

Survivor 2017 de ünlüler takımında yer alan Türk Boksör Adem Kılıçcı gönüllüler takımından Ogeday ile finale kalarak 2. olmuştu. Sergilediği performans ve takım arkadaşı Sabriye ile yakınlaşmalarıyla adından sıkça söz ettirmişti.

2-HAKAN HATİPOĞLU

Survivor 2010/2015 de yarışan Hakan Hatipoğlu adada yaşadığı gerginlikler ve girdiği polemiklerle adından sıkça bahsettirmişti. Survivor yarışmasından sonra Panorama’da  250 ye yakın program sunarak  farklı tecrübeler edindi.

3-HİLMİ CEM İNTEPE

Survivor 2013 de yarışmacı olan Hilmi Cem bir ilke imza atarak ilk gönüllü şampiyon oldu. Survivor 2015 in All Star kadrosunda da yer alan Hilmi Cem de, 3. kez Survivor da olacak.

4-MERVE AYDIN

Survivor 2014/2015 de yarışan Merve Aydın Milli Atlettir. Survivor 2015 de Turabi ile finale kalan Merve Aydın şampiyonluğu Turabi’ye kaptırarak 2. olmuştu. Bu sene daha az aç kalmak istediğini belirten Merve Aydın, karşı takımı çok merak ettiğini de dile getirdi.

5-MURAT CEYLAN

Survivor 2013 yarışmacılarında olan Murat Ceylan da 2018 de All-Star kadrosunda yerini alan isimlerden. Yarışma sonrası TV8 de başlayan ‘Para Bende’ adlı yarışmasıyla adını duyurdu.

6-NİHAT DOĞAN

Survivor 2011 de yarışmacı olan Nihat Doğan, finale kalmış fakat şampiyonluğu Derya Büyükuncu’ya kaptırarak 2. olmuştu. Yarışmanın bitmesine rağmen Derya Büyükuncu ile girdiği polemiklerle uzun süre gündemden düşmedi. Sunuculuğunu yaptı programda duygusal bir vedayla Survivor için hazırlanacağını belirtti.

7-NAGİHAN KARADERE

Survivor 2016 da yarışan Milli Atletimiz Nagihan Karadere yarışma sonrası özel hayatından sıkça söz ettirmişti. Survivor 2018 için doğuştan hazır olduğunu duyuran Nagihan Karadere rakiplerine meydan okudu.

8-SEMA AYDEMİR

Survivor 2017 de yarışan Sema Aydemir de All-Star kadrosunda yerini aldı. Geçen sezon yarışma esnasında sakatlanan Sema Aydemir  ‘Korkuyor muyum? Evet. Umurumda mı? Hayır’ paylaşımıyla duygularını dile getirdi.

9-TURABİ ÇAMKIRAN

Survivor 2014/2015 boyunca şampiyonluğu kimseye kaptırmayan Turabi Çamkıran yine  en iddialı yarışmacı. Yarışma boyunca rakiplerine söylediği kamyon arkası sözleriyle dikkatleri üzerine toplamıştı. Bir çok kişinin favorisi olan Turabi’den bu senede şampiyonluk beklentisi oldukça yüksek.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Survivor 2018 Kadrosu All-Star" bu yazı 1 Şubat 2018 tarihinde saat 01:31 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 50 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)